Skup działek

C

Masz do sprzedania działkę?

Jeśli masz na sprzedaż działkę w atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę rodzinną – prześlij nam ofertę.

Przeanalizujemy każdą z propozycji.

1

Czego szukamy?

Szukamy działki inwestycyjnej pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną. Szukamy tez działek gdzie obok mieszkań można wybudować lokale usługowe. Szukamy najchętniej terenów objętych Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) lub takich w których trwa procedura uchwalania planu. Poszukujemy również działek z wydanymi decyzjami WZ na budownictwo wielorodzinne. Działki mogą być również z obiektami do wyburzenia.

2

Wielkość poszukiwanych działek

Nie mniejsze niż 5 arów tj. 500 metrów kwadratowych.

3

W jakiej lokalizacji szukamy działek?

Poszukujemy gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych w Wieliczce, Krakowie i najbliższej okolicy. Akceptujemy również inne lokalizacji z dobrym dojazdem.

4

Możesz wymienić działkę na mieszkanie lub lokal

Może korzystniej będzie dla Ciebie lub Twoich bliskich wymienić posiadaną nieruchomość na mieszkanie, lokal lub dom który wybudowaliśmy. Pomagamy wszystko zorganizować i na pewno dopasujemy coś do Twoich potrzeb.

5

Dla Pośredników

Jeśli posiadasz nieruchomość, która może być dla nas interesująca i spełnia powyższe kryteria napisz do nas. Jeśli masz wiedzę o interesującej nieruchomości, którą możemy nabyć dzięki naszym wspólnym staraniom to też prosimy o kontakt.